Archiwum ogłoszeń

VIII Niedziela Zwykła 27.05. 2018 r.
Uroczystość Trójcy Świętej
1.We czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała . Msze św. o godź. 7.30, 10.30 i 15. Po Mszy św. o godź. 10.30 procesja do czterech ołtarzy.
Biorąc udział w procesji publicznie wyznamy wiarę w Chrystusa eucharystycznego. Zapraszam szczególnie dzieci do sypania kwiatów , Straż Pożarną, Koło Gospodyń, DSM, dzieci Komunijne, młodzież i starszych do niesienia figur, baldachimu , chorągwi i feretronów.
Msze św. w oktawie Bożego Ciała wraz z uroczystą procesją eucharystyczną codziennie o godź.18.W przyszłą niedzielę procesja eucharystyczna po mszy św. o godź. 10.30. Składka z Uroczystości Bożego Ciała przeznaczona jest na hospicja i cele charytatywne.
2. We środę po mszy św. spotkanie lektorów i ministrantów.
3. W tym tygodniu przypada : pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota
miesiąca czerwca.
Spowiedź . św. będzie we wtorek od godź. 16.30. Będą zaproszeni kapłani.
Pan szafarz Jan uda się do chorych z komunią św. od godź. 9.00.
Msze św. w pierwszy piątek będą o godź. 9.00 i 18.00.
Po mszy św. o godź. 9.00. rozpocznie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu . Według kolejki w diecezji dla naszej parafii przypada ona na 31 maja, z racji Uroczystości Bożego Ciała adoracja przeniesiona jest na piątek.
W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Dwadzieścia minut przed godziną 18.00 . będzie odmawiany różaniec.
4. We środę o godź. 8.00. i 9.00. odbędą się w Kościele egzaminy przed bierzmowaniem dla klasy II gimnazjum ( godź. 8.00.) i klasy VII ( godź. 9.00. ) Na ten egzamin zapraszam tradycyjnie rodziców.
5. Gość niedzielny , od dzisiaj można będzie nabywać tygodnik Niedziela.


INTENCJE MSZALNE 27 .05. - 3. 06. 2018 .

Poniedziałek -
Godz. 18.00. + Marianna (f) Łaś – 11 r. śm.


Wtorek -
Godz. 18.00. + Zofia Dyl z ok. dnia Matki – od dzieci


Środa -
Godz. 18.00. + Krystyna Dyl – 5 r. śm.


Czwartek - Uroczystość Bożego Ciała

Godź. 7.30. + Maria Stanisław Halina Dyl – 15 r. śm. Haliny –
od Stanisławy z rodź.

10.30. za parafian

15.00. + Stanisław i Ignacy Gąsior – 6 r. śm. Ignacego-
od syna Jana z rodź.

Piątek - 9.00. + Kazimierz Szura


Godź. 18.00. + Anna i Wojciech Drewniak – 28 r. śm. Anny

Sobota -
Godz. 18.00. jako zadośćuczynienie za grzechy ludzik którzy ranią
Niepokalane Serce Maryi – od Apostolstwa Dobrej Śmierci

Niedziela -
Godz. 7.30. + Bogumiła (f) Turek – 11 r. śm.


10.30. za wstawiennictwem Św. Floriana - o Boże błog. dla Strażaków naszej Gminy
2. za dzieci przyjmujące chrzest św.

15. 00. + w 65 roczn. urodzin Czesławy - od dzieci
Kreator stron internetowych - przetestuj